Strona główna Aktualności Imprezje 2007

    Imprezje 2007
    2007.6.28 13:10:36
Już 2 lipca w Słupcy (woj. Wielkopolskie) rusza Festiwal Filmów i Sztuki IMPREZJE 2007. Tegoroczna impreza zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Zobaczymy sporo dobrych filmów, nie zabraknie też muzyki i teatru. Festiwal potrwa siedem dni, wstęp na wszystkie projekcje oraz imprezy towarzyszące jest bezpłatny. W programie tegorocznych IMPREZJI znajdzie się 26 projekcji najwybitniejszych obrazów europejskich i światowych twórców, powstałych na przełomie lat 2006/2007, które odbędą się „pod gołym niebem” w centrum miasta oraz specjalnie z tej okazji postawionym olbrzymim namiocie filmowym.

8 lipca finał festiwalu na słupeckim stadionie uświetni swoim koncertem zespół Myslovitz oraz młoda formacja Silver Rocket.


IMPREZJE nie ograniczają się jednak do wydarzeń kulturalnych na terenie samej Słupcy, ale odbywać się będą również poza miastem. Plenerowe projekcje i koncerty zorganizowane zostaną również w okolicznych miejscowościach turystycznych, co pozwoli na dotarcie z ofertą festiwalu do większej liczby odbiorców. Planujemy zrealizować część festiwalowych imprez w Kosewie, Strzałkowie, Przybrodzinie i Lądzie, które w sezonie letnim przeżywają prawdziwe turystyczne oblężenie.
Warto dodać, że wstęp na wszystkie projekcje filmowe oraz imprezy towarzyszące jest całkowicie bezpłatny, co dodatkowo podnosi jego atrakcyjność.


Więcej informacji na www.imprezje.pl.
imprezje


 Wybierz ocene :
 
 Aktualna ocena :

 Średnia : 2.83 (głosów: 2842)


Wyślij znajomym
Drukuj    czytań : 12591
Siatkówka

miesiąc :      
Pn Wt Śr Cz Pt So N
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
Turystyka

Rekreacja
Plaże Wypożyczalnie Sprzetu Wodnego  Stadnina Koni Mieczonica
Imprezy na naszym terenie        Imprezy na naszym terenie     Place zabaw

webstyl spapolska ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... ....................................................... GotLink.pl